Kredyty we Franku!


Kredyty we franku były kilka lat temu bardzo popularne, a banki rozdawały je praktycznie każdemu, kto tylko miał w planach własną inwestycję mieszkaniową. Niestety, jak się później okazało frankowicze nie wyszli na tym dobrze, a wielu z nich do dziś spłaca niekorzystne kredyty zaciągnie w obcej walucie.
Wielu ludzi połączyło siły, aby wystosować pozew przeciw bankom, które naraziły kredytobiorców na ogromne straty i wiele nerwów. Swego czasu bardzo głośno było w mediach o dziesiątkach osób, które popełniły samobójstwa w związku z bardzo trudną sytuacją finansową spowodowaną właśnie kredytami frankowymi. Frankowicze – pozwy banków.
Warto jednak zauważyć, że niejeden prawnik podjął się tego, aby reprezentować tak zwanych frankowiczów w przygotowaniu pozwu zbiorowego przeciwko instytucjom bankowym. Czy takie sprawy są do wygrania? Trudno przewidzieć, jednak warto być dobrej myśli, a niejeden świetny prawnik potrafi na sali sądowej zdziałać cuda. Dla nas wszystkich jednak powinna płynąć stąd nauka, aby w przyszłości brać kredyty jedynie we własnej walucie.

Polecane: Agencja Detektywistyczna Poznań.